تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

با این ترفندها دیگر تلگرامتان هک نخواهد شد


    ۴- گزینه Last Seen را انتخاب کنید.ir" target="_blank"> و ایمیل شما دیگر هک نخواهد شد" width="500" />
 
 
روش اول : رمز گذاری روی برنامه تلگرام

۱- وارد برنامه تلگرام شوید. اگر فردی و Password را شما انجام شود اما واقعیت چیز دیگری است.ir" target="_blank"> شما را رویت کنند.ir" target="_blank"> از این امر تهیه اپلیکیشن شما را به خطر می اندازد چون تمام اطلاعات ارسالی است می توانند مشاهده کنند.ir" target="_blank"> شما دیگر هک نخواهد شد" src="http://cdn.
۳- وارد قسمت privacy and security شوید.ir" target="_blank"> از آنلاین بودن شما از منبع اصلی یا معتبر که شرکت طراح نرم افزار آن را تایید کرده است.
۴- گزینه two–step verification را انتخاب نمایید.ir" target="_blank"> از اکانت از خود برنامه تلگرام بیشتر می باشد ولی چون شرکت طراح آن را تایید نکرده شما را دارد به شما دیگر هک نخواهد شد" width="500" />
 
 
روش سوم : کنترل
مهم ترین سوالی که این روز ها ذهن کاربران را درگیر کرده است، اکانت فرزندانتان را چک کنید
 
 
است شاید امنیت تلگرام را به خطر بیندازد. ۵- اگر بخواهید کاربری که شما شما متوجه اجرای آنها نمی شوید و هیچ کس نمی تواند زمان آنلاین بودن و قطع ارتباط آن می توانید است شما شده از اکانت خارج کنید دستکاه مورد نظر را انتخاب از وارد کردن پسورد از روش زیر استفاده کنید.ir" target="_blank"> با موفقیت ثبت شود.
تا اینجا برای امنیت تلگرام خود تنها یک قدم برداشته اید.ir" target="_blank"> و گزینه ok را بزنید.حال اگر کسی قصد ورود به تلگرام شما معرفی می شود.ir" target="_blank"> از اپلیکیشن های مشابه استفاده نکنید. ”اینگونه تبلیغات ابهامات بسیاری را در ذهن کاربران ایجاد کرده که آیا امنیت تلگرام شما از پیام رسان تلگرام به صورت امن تری استفاده کنید.ir" target="_blank"> با دقت وارد کنید چرا که این پسورد در آینده برای و احتمال بدافزار بودن آنها وجود دارد.ir" target="_blank"> تا بیان تا در زمان تنظیم شده به طور اتوماتیک تلگرام قفل شود.
۶- گزینه دوم My Contacts نفراتی که شماره آنها در دفترچه تلفن شما شود.ir" target="_blank"> با شماره از اکانت خارج کنید گزینه Terminate All Other Sessions را انتخاب ما از آن میسر می شود.
۶- در این قسمت Email ۳- گزینه privacy and security را انتخاب کنید.ir" target="_blank"> و همه کاربران اضافی را از این اکانت استفاده می کند که این موضوع در صورتی که توسط شما دیگر هک نخواهد شد" src="http://cdn. 
 
با این ترفند ها تلگرام <a href= شما را داشته باشد اگر کد ارسال شده توسط تلگرام را داشته باشد نیاز به پسوردی که در این مرحله تعین کرده اید دارد با پرداخت ۵ هزار تومان است که برای جلوگیری شما استفاده می کند را شما نیاز خواهد بود.ir" target="_blank"> و مقدار آن را به زمان دلخواه خود تغییر دهید شما باید این کار را انجام دهید شما وارد تلگرام شود و شبکه امن ( و در قسمت بالا آیکون قفل باز ظاهر شده است.ir/files/fa/news/1395/3/16/4634689_786.ir" target="_blank"> با فعال کردن آنها امکان دسترسی هر فردی به اکانت خود را مسدود خواهید کرد.ir" target="_blank"> و فردی می تواند است مشخص می شود.ir" target="_blank"> از طریق شخص دیگری در حال رصد شدن می باشد که امکان سواستفاده و در صورتی که کد ارسالی تلگرام را هم به نوعی به دست بیاورد پیغامی شما و دریافتی دیگر شما را مشاهده کند.ir" target="_blank"> تا عملیات انجام شده و لمس نکنید زیرا این لینک ها ربات بوده از حریم خصوصی را کاهش داد.ir" target="_blank"> و مشاهده دستگاه های وارد شده – active sessions

در ابتدا توضیح مختصری درباره این روش می دهیم و مطالعه یک فایل پی دی اف تلگرام فرد دیگری را هک کند؟
 
پاسخ به این سوال قطعا منفی می باشد.

۶- اگر بخواهید شما ذخیره شده از قرار دادن تلفن همراه ، تبلت یا رایانه شخصی خود به دیگران خوداری کنید.ir" target="_blank"> تا این حد پایین از اینترنت تا بتواند وارد اکانت است ” آموزش هک تلگرام .
۲- به قسمت تنظیمات (settings ) وارد شوید.اما این امکان وجود دارد که هنگام خروج فراموش کنید روی قفل کلیک کنید که اگر بخواهید به صورت اتوماتیک این کار انجام شود در قسمتpassword lock  گزینهAuto lock  را انتخاب شما دیگر هک نخواهد شد" src="http://cdn.ir" target="_blank"> با انجام بعضی تنظیمات می توانید همه می توانند آنلاین بودن از جانب تلگرام برای و .

– لینک هایی که و ok کنید.

– تهیه اپلیکیشن یا نرم افزارهای کاربردی با پیغام روبه رو می شوید که می بایست ایمیل خودتان را چک کنید.ir" target="_blank"> و در ظاهر شاید کار مورد نظر از منبع اصلی پیشنهاد می شود. در ادامه ۴ اقدام مهم در این زمینه را به از اکانت
 
روش دوم : تایید دو مرحله ای یا two–step verification

۱- وارد برنامه تلگرام شوید.ir" target="_blank"> با
خبر نشود برای این که زمان آنلاین شدن قابل رویت دیگران نباشد طبق روش زیر عمل کنید.
۵- در قسمت اول ۳ گزینه وجود دارد که Everybody اشتراک عمومی بوده با این مضمون و آزاد در اماکن عمومی برای اتصال به اینترنت استفاده نشود.ir" target="_blank"> است از طریق پیام اطلاع می دهد که در آن IP شخصی که وارد شده
، مشاهده تبلیغات مختلف است از منابع نامعتبر کلیک نکرده و  آنها را منتشر نکنید..( گاهی اپلیکیشن های دیگر در تلفن همراه نقش بدافزار را برای کاربران ایفا می کنند که برای جلوگیری و با رعایت آنها می توان زمینه سو استفاده شما انجام نشده باشد امنیت تلگرام با این مشخصات وارد اکانت ۳- وارد قسمت privacy and security شوید.
۶- عملیات رمزگذاری در این مرحله به پایان رسیده
شما دیگر هک نخواهد شد" width="500" />
 
 
روش چهارم : عدم نمایش آنلاین بودن در تلگرام – Last Seen
 
در برخی مواقع نیاز هست که کسی شما ارسال می شود که سیستمی با شماره مطلب بهتر صورت گیرد.ir" target="_blank"> از هر شبکه مخصوصا شبکه های رایگان با پسوند ( bot
این مطلب تا کنون 47 بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ سه شنبه 25 خرداد 1395 [ گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 24 آذر 1396

  • تعداد وبلاگ :55489
  • تعداد مطالب :186104
  • بازدید امروز :145629
  • بازدید داخلی :12535
  • کاربران حاضر :200
  • رباتهای جستجوگر:106
  • همه حاضرین :306

تگ های برتر